Koulukisojen 11.4.2010 lähtöjärjestys ja tehtävät

Vastaa viestiin

Näytä edellinen aihe Näytä seuraava aihe Siirry alas

Koulukisojen 11.4.2010 lähtöjärjestys ja tehtävät

Viesti kirjoittaja Mirkka lähetetty La Huhti 10, 2010 10:02 pm

TEHTÄVÄT KISOISSA

Huolehtikaa ja sopikaa keskenänne etukäteen niin että AINA on VÄHINTÄÄN yksi henkilö hoitamassa jokaista hommaa !!!


TUOMARI: Hanna Hukari


SIHTEERI: Salme


PISTEIDEN LASKIJAT:

Emmi, Vileeni, Elli, Elsa, Rosa


VERRYTTELYN VALVONTA, KUNTOONLAITTO- JA RIISUMISAPU:

Tea, Julle, Karkki, Oona, Kirsi, Tiia


PUFFETTI JA KANSLIA:

Mitja, Minka


LÄHETIT JA KASOJEN KERÄYS:

Heta, Siru, Unna, Jenna


K A I K K I osallistuvat radan rakentamiseen ennen kisoja, radan purkamiseen kisojen jälkeen, tehtävien lopettamiseen sekä hevosten ja varusteiden poishuoltoon !!!



KOULURATSASTUSKILPAILUJEN LÄHTÖJÄRJESTYS 11.4.2010


Luokka I

A-merkki Verryttely klo 10.30-11 luokka alkaa klo 11

1. Emmi Paajala – Millin Nokinen
2. Elsa Tölli - Unita
3. Tea Turunen - Sharlotta
4. Kirsi Partanen – Millin Onneli
5. Julia Keränen – Reklaam
6. Rosa Kotoaro – Millin Nokinen

B-merkki Verryttely noin klo 12.00-12.30, Luokka alkaa n. klo 12.30

1. Elli Venovirta – Millin Onneli
2. Tea Turunen – Unita
3. Jenna Keränen – Vanilla girl af Jäboruder
4. Emmi Paajala – Vuohimäen Silmu
5. Oona Lylylahti – Milli`s Minty
6. Johanna Wilen - Solera
7. Kirsi Partanen – Millin Onneli

C-merkki Verryttely noin klo 13.30-14.00, luokka alkaa n. klo 14.00

1. Unna Karjalainen – Sharlotta
2. Oona Lylylahti – Milli´s Minty
3. Inka Kivelä – Vuohimäen Silmu
4. Heta Karjalainen – Milli`s Dicey
5. Jenna Keränen – Vanilla girl af Jäboruder
6. Tiia Venovirta - Sharlotta

Perusmerkki Verryttely noin klo 14.45-15.15, luokka alkaa noin klo 15.15

1. Siru Purola – Milli´s Dicey
2. Alina Konomi – Vuohimäen Silmu
3. Minka Lehtonen –Fantas Blue Bounty
4. Eve Tervonen – Bella Slot
5. Jenna Sinivuori – Milli´s Dicey

Luokan I palkintojen jako n. klo 16.00 ja luokan II verryttely n. klo 16-16.15

Luokka II Palikkatesti Luokka alkaa noin klo 16.15 ja palkintojen jako heti perään

1. Miiku Lehtonen – Bastienna

Kilpailut päättyvät NOIN klo 16.30, jonka jälkeen KAIKKI kilpailijat osallistuvat radan purkuun, tehtävien päättämiseen sekä hevosten ja varusteiden huoltamiseen joten kilpailijat pääsevät lähtemään kotiin NOIN klo 17.30.

Jos täällä on virheitä tai joku puuttuu listoilta niin ÄLKÄÄ HÄTÄÄNTYKÖ vaan kertokaa niin korjataan!

Mirkka
Ylläpitäjä


Näytä käyttäjän tiedot

Takaisin alkuun Siirry alas

Vs: Koulukisojen 11.4.2010 lähtöjärjestys ja tehtävät

Viesti kirjoittaja Mirkka lähetetty La Huhti 10, 2010 10:11 pm

Ja sitten kaikki aamulla kuudelta kiillottamaan hevosia ja kamoja kun Suoralla-lehden toimittaja saattaa tulla kisoihin kuvaamaan!!!

Mirkka
Ylläpitäjä


Näytä käyttäjän tiedot

Takaisin alkuun Siirry alas

Vs: Koulukisojen 11.4.2010 lähtöjärjestys ja tehtävät

Viesti kirjoittaja jonttu lähetetty La Huhti 10, 2010 11:02 pm

Jättäkää mulle ja Salmelle puomeja ti aamuksi!!! ainakin 10kpl kentälle Smile kiitos!

jonttu
Puskapolle
Puskapolle


Näytä käyttäjän tiedot

Takaisin alkuun Siirry alas

Vs: Koulukisojen 11.4.2010 lähtöjärjestys ja tehtävät

Viesti kirjoittaja Sponsored content Tänään kello 6:23 pm


Sponsored content


Takaisin alkuun Siirry alas

Näytä edellinen aihe Näytä seuraava aihe Takaisin alkuun


 
Oikeudet tällä foorumilla:
Voit vastata viesteihin tässä foorumissa