TULOKSIA LAUANTAIN 14.5.2011 KISOISTA

Vastaa viestiin

Näytä edellinen aihe Näytä seuraava aihe Siirry alas

TULOKSIA LAUANTAIN 14.5.2011 KISOISTA

Viesti kirjoittaja Elli lähetetty Su Toukokuu 15, 2011 4:17 pm

TULOKSIA LAUANTAIN 14.5.2011 KISOISTA
(Kouluratsastus ja riding class, ohjasajo sekä handlerluokka)

LUOKKA I A-MERKKI
I. Kirsi Partanen – Millin Onneli, 190 p.
II. Elli Venovirta – Sharlotta, 186 p.
3. Annina Preussner – Millin Nelli, 180 p.
4. Elsa Tölli – Millin Onneli, 177 p.
5. Sari Preussner – Sharlotta, 176 p.
6. Tiia Venovirta – Solera, 175 p.

LUOKKA II B-MERKKI
I. Inka Laatikainen – Sharlotta, 156 p.
II. Inka Kivelä – Millin Onneli, 151 p.
3. Julia Tiainen – Red Rudolph, 145 p.
4. Sara Hagvist – Millin Nelli, 144 p.
5. Enni Loskin – Milli’s Minty, 141 p.

LUOKKA III yhdistetty C-MERKKI JA PERUSMERKKI
I. Julia Tiainen – Red Rudolph, 72%
II. Inka Kivelä - Millin Onneli, 68%
3. Miina Mertsalmi – Hietalan Helmi, 62%
3. Minka Lehtonen – Fantas Blue Bounty, 62%
5. Mitja Lehtonen – Vanilla girl af Jäboruder, 61%
6. Jenna Sinivuori – Unita, 60%

LUOKKA IV yhdistetty RIDING CLASS KESKIVAIKEA JA HELPPO
I. Nelli Litmanen – Santeri, 74 p.
II. Minka Lehtonen – Fantas Blue Bounty, 65 p.
3. Viola Haveri – Sörbys Zidonia, 61 p.
3. Miiku Lehtonen – Bastienna, 61 p.
5. Jenna Sinivuori – Bella Slot, 60 p.

LUOKKA V RIDING CLASS VAIKEA
I. Kirsi Partanen – Millin Onneli, 78 p.
II. Tiia Venovirta – Bella Slot, 74 p.
3. Miina Mertsalmi – Heitalan Helmi, 68 p.
4. Annina Preussner - Millin Nelli, 66 p.
5. Elli Venovirta – Solera, 62 p.
6. Sari Preussner – Sharlotta, 60 p.
Ryhmä II
I. Mitja Lehtonen – Vanilla girl af Jäboruder, 68 p.
2. Enni Loskin – Milli’s Minty, 65 p.
3. Arto Hilden – Milli’s Dicey, 55 p.

LUOKKA VI OHJASAJO HELPPO
I. Kirsi Partanen – Vanilla girl af Jäboruder, 76 p.
2. Tiia Venovirta – Milli’s Dicey, 74 p.
3. Nelli Litmanen – Santeri, 68 p.
4. Julia Tiainen – Sörbys Zidonia, 56 p.

LUOKKA VIII JUNIOR HANDLER yli 14
I. Tiia Venovirta – Millin Usvainen
2. Kirsi Partanen – Millin Talventähti
3. Julia Tiainen – Sörbys Zidonia
4. Janette Remes – Red Rudolph

LUOKKA IX, MINIJUNIOR HANDLER alle 14 v
I. Enni Loskin – Milli’s Minty
2. Mitja Lehtonen – Vanilla girl af Jäboruder
3. Minka Lehtonen – Fantas Blue Bounty
4. Miiku Lehtonen - Bastienna

Jos huomaatte jotain korjattavaa, ilmoitelkaa, niin korjailen.

Minun puolesta kiitokset kaikille läsnäolijoille, oli mukavaa Smile


Viimeinen muokkaaja, Elli pvm Ma Toukokuu 16, 2011 7:22 am, muokattu 2 kertaa

Elli
Puskapolle
Puskapolle


Näytä käyttäjän tiedot

Takaisin alkuun Siirry alas

Vs: TULOKSIA LAUANTAIN 14.5.2011 KISOISTA

Viesti kirjoittaja Mirkka lähetetty Su Toukokuu 15, 2011 10:43 pm

Kiitos Elli!!!Smile

Miikun pisteet ratsastusluokassa taitavat olla väärin?

Mirkka
Ylläpitäjä


Näytä käyttäjän tiedot

Takaisin alkuun Siirry alas

Näytä edellinen aihe Näytä seuraava aihe Takaisin alkuun


 
Oikeudet tällä foorumilla:
Voit vastata viesteihin tässä foorumissa